Zapraszamy do wynajmowania samochodów

Wyobraźcie sobie państwo sytuację, w której wasz samochód dotyka usterka i konieczne jest oddanie go na jakiś czas do warsztatu. Niestety – takie sytuacje się zdarzają i bardzo często odcinają nas od źródła transportu, a co za tym idzie – nie mamy możliwości realizować swoich codziennych celów – zarówno tych prywatnych, jak również zawodowych. Jednak w takiej trudnej sytuacji nie trzeba od razu załamywać rąk, a wystarczy tylko poszukać alternatyw, które wbrew pozorom są i które potrafią spełnić oczekiwania każdej osoby. Nasza wypożyczalnia samochodów http://carfree.pl/ wychodzi państwu naprzeciw i oferuje profesjonalny wynajem nowoczesnych, w pełni sprawnych technicznie pojazdów osobowych i dostawczych, którymi podróżowanie jest czystą przyjemnością. Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku i doskonale znająca potrzeby swoich klientów, jesteśmy w stanie spełniać wszelkie państwa oczekiwania – i to niezależnie od tego czy jesteście osobami prywatnymi, czy może reprezentujecie swoją własną firmę.

Nowoczesna flota pojazdów dla każdego

Zapraszamy państwa do sprawdzenia floty pojazdów, jaką posiada nasza wypożyczalnia samochodów – w ten sposób dowiecie się, że nasza propozycja jest w pełni profesjonalna. W jej skład wchodzą bowiem zarówno modele osobowe, jak i dostawcze różnych marek i typów, w pełni sprawne technicznie i zapewniające maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa każdemu kierowcy. Polecamy zarówno modele tańsze, typowo miejskie, jak również ekskluzywne i sportowe – dla osób o największych potrzebach. Jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązanie idealne zarówno na wycieczkę rodzinną, jak również do przeprowadzki czy przewodu klienta VIP.

Nasza wypożyczalnia samochodów kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, którzy najczęściej korzystają z wynajmu krótkoterminowego, jak również biznesowych – dla nich przygotowaliśmy wynajem długoterminowy, nawet na kilkanaście miesięcy. Dzięki temu macie państwo możliwość wyposażenia swojej floty pojazdów w nowoczesny i przydatny firmie pojazd.

Minimum formalności i pełna elastyczność

Cel, jaki postawiła sobie nasza wypożyczalnia samochodów to przede wszystkim profesjonalna, w pełni satysfakcjonująca każdego klienta obsługa. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i dlatego pragniemy zawsze zapewniać państwu absolutny minimum formalności – u nas wynajem zajmuje chwilę, a większość rzeczy załatwicie państwo poprzez formularz rezerwacji, znajdujący się na naszej stronie internetowej. Aby wynająć pojazd wystarczy okazać dowód osobisty oraz prawo jazdy. Chcemy także być dla państwa maksymalnie elastyczni, dlatego też oferujemy możliwość wyjazdu za granicę, a także akcesoria samochodowe, które dostępne są do wynajęcia wraz z samochodem.

Nasza wypożyczalnia samochodów to pełen profesjonalizm oraz zaufanie – dzięki temu spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów i jesteśmy w stanie dostarczać im rozwiązania, które z całą pewnością spełnią ich oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!