Ubezpieczenie turystyczne: ubezpieczenie na narty, ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą

Zalety ubezpieczenia w Colonnade

– Colonnade zapewnia swoje usługi każdemu podróżującemu, nie ma ograniczeń i limitów wiekowych.

-Firma Colonnade dopasowuje swoją ofertę indywidualnie do potrzeb, oczekiwań i stylu życia swoich kontrahentów.

– Firma Colonnade gwarantuje odpowiedni pakiet dla podróżujących uprawiających sporty ekstremalne.

Colonnade zapewnia ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą, dzięki czemu podróżni nie poniosą wysokich kosztów związanych z zdarzeniem losowym czy pobytem w szpitalu.

– Colonnade oferuje pomoc w przeprowadzeniu akcji ratowniczej.

– W ramach świadczenia Travel Protect Colonnade gwarantuje całodobowa polskojęzyczną pomoc telefoniczną, co jest niezwykle pomocne dla podróżnych przebywających poza granicami Polski.

– Firma Colonnade ma ubezpieczenie, które zapewnia udzielenie pomocy w przypadku zamachu terrorystycznego.

Czym się kierować w doborze odpowiedniej firmy ubezpieczeniowej oferującej świadczenie na wypad na narty?

W momencie kiedy podejmiemy decyzję o udaniu się na święta w góry należy pomyśleć o zabezpieczeniu swojego zdrowia na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Dlatego wybierając ubezpieczenie na narty nie kierujmy się wysokością świadczenia, a przede wszystkim pozytywną opinią i szeroką gamą usług danej firmy ubezpieczeniowej. Ważne jest to, aby odpowiednio wcześnie zadbać o wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia podróżnego. Takiego, które pokryje nie tylko koszty związane z chorobą, hospitalizacją, ale również te związane z transportem kraju czy pokryciem krzywd z tytułu odpowiedzialności cywilnej. W kraju taką działalność prowadzi coraz więcej firm ubezpieczeniowych, jednak niezwykle ważne jest to, aby powierzyć swoje życie i zdrowie tylko doświadczonej i uczciwej firmie. Firma Colonnade oprócz świadczeń na narty, oferuje również specjalne pakiety dla osób uprawiających sporty ekstremalne, czy cierpiących na choroby przewlekłe.

Tylko rzetelna firma ubezpieczeniowa zagwarantuje bezpieczeństwo i niezbędną pomoc swoim podopiecznym. Opinii warto szukać w internecie lub skorzystać z rekomendacji innych osób korzystających z ubezpieczenia prywatnego. Niestety nie wszystkie świadczenia zagwarantowane przez biuro podróży zapewniają rzetelną ochronę i pomoc. Również Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) nie zapewnia, że pokryje wszelkie koszty związane z pobytem w szpitalu. Mimo wszystko warto się w nią zaopatrzyć. Nie można wybierać firmy ubezpieczającej kierując się jedynie niewielkimi kosztami, ponieważ odpowiednie świadczenie w przypadku świadczenia na narty nie powinno być niższe niż kilkadziesiąt tysięcy euro. Firma ubezpieczeniowa Colonnade stawia jako cel nadrzędny bezpieczeństwo i zdrowie swoich podróżujących, dlatego wszystkie świadczenia zapewniają jak najwyższą sumę zabezpieczenia. Rzetelna firma musi posiadać także stronę internetową na której umieszcza wszystkie niezbędne informacje. Firma Colonnade wie, jak ważny jest stały kontakt ze swoimi podopiecznymi, dlatego infolinia Colonnade czynna jest całodobowo, siedem dni w tygodniu.