Arval – wynajem długoterminowy, opinie

Wielu biznesmenów nie chce narażać się szczególnie na początku prowadzenia swojej działalności na olbrzymie koszty związane z nabyciem samochodów dla swojej firmy. Wiele firm nie może istnieć bez odpowiednich samochodów służbowych. Odpowiednio dobrana flota pojazdów może wpłynąć na prestiż i postrzeganie przedsiębiorstwa przez jej potencjalnych kontrahentów. Niezwykle istotny jest dobór odpowiedniej firmy świadczącej usługi takie jak wynajem długoterminowy. Opinie, które można znaleźć na forach internetowych nie zawsze pokrywają się z prawdą. Dlatego, warto zaufać przedsiębiorstwu, która posiada wieloletnie doświadczenie i kooperuje z wieloma przedsiębiorcami. Przedsiębiorstwo Arval istnieje na polskim rynku od 1989 roku i aktualnie obsługuje ponad 1000 przedsiębiorstw w Polsce.

Najem długotrwały – recenzje

Oprócz najmowania długookresowego, czy krótkoterminowego przedsiębiorstwo Arval oferuje również leasing (Lexus leasing, Jeep leasing). Arval ma w swojej flocie modele samochodów osobowych wiodących, światowych marek takich jak Mercedes Glc Coupe. W dzisiejszych czasach obserwuje się coraz większy wzrost zapotrzebowania na usługę długotrwałego najmowania samochodów. Decydują się na to przede wszystkim kontrahenci, którzy nie chcą się martwić problemami związanymi z eksploatacją aut i ich naprawą. Zaletą wynajmu długotrwałego jest bez wątpienia obsługa serwisowa, zagwarantowana przez Arval. Jak również w razie pojawienia się szkód,czy awarii samochodu, zagwarantowanie samochodu zastępczego najszybciej jak to jest możliwe. Co jest niezwykle ważne to fakt, że cena za użytkowanie jest niezmienna przez cały czas trwania umowy. Po wygaśnięciu umowy nie ma obowiązku przedłużania współpracy zaoszczędzi nie tylko swój czas ale i pieniądze.

Arval

Przedsiębiorstwu Arval zaufało wielu czołowych przedsiębiorców. Współpracuje ona z siecią kilkuset kontrahentów. Arval cały czas podnosi jakość swoich usług, aby sprostać wszystkim wymogom nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Wszystkie oferty są rozpatrywane indywidualnie i dopasowane do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Firma Arval dokłada wszelkich starań, aby klienci podpisujący umowę mieli ukazane wszystkie zasady w sposób jawny i przejrzysty. Bez ukrytych kwot i zobowiązań. Poza tym pracownicy przedsiębiorstwa Arval dokładają wszelkich starań, aby tworzyć ze swoimi kontrahentami długookresowe więzi oparte na zaufaniu i szczerości. Każdy przedsiębiorca może również liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony pracowników i ciągły kontakt.